Vrtec Kralj Matjaž Črna na Koroškem je v preteklem letu praznoval visok jubilej, 75. let delovanja.
V ta namen smo v četrtek, 30. maja 2024, pripravili praznovanje oziroma prireditev za starše, otroke, krajane in povabljene goste.

Prireditev je bila v Kulturnem domu Črna na Koroškem in je bila zelo dobro obiskana ter skrbno pripravljena.
Prav tako smo za vse obiskovalce pripravili tudi razstavo likovnih del naših otrok, na temo srca, v galeriji Krnes. Dela so bila v različnih likovnih tehnikah.
Ob koncu prireditve pa smo vse obiskovalce tudi pogostili in se z njimi z veseljem družili ter obujali spomine na pretekle dogodke, ki so zaznamovali naš vrtec.

Prireditev je bila zelo prisrčna, dobro obiskana in odmevna. Zaznamovali so jo naši ustvarjalni in prisrčni otroci, v celoti pa ustvarili strokovni delavci vrtca Kralj Matjaž.

Še enkrat vse čestitke vsem otrokom in strokovnim delavcem ter vrtcu za visok jubilej!
Se vidimo čez štiri leta, ko bo naš vrtec praznoval 80 let.

Mateja Špeh, pomočnica ravnatelja v vrtcu